С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

Алберт Попов с подиум в Загреб

Бронзовият медалист в гигантския слалом от световното първенство при младежите в Давос 2018, Алберт Попов постигна поредно силно класиране в старт от календара на ФИС. В Загреб, 20-годишният талант зае второ място в слалома. Стартът бе валиден и за първенството на Хърватия. Попов изостана от победителя Матей Видович на 0,72 сек. За представянето си той взима 12,01 нак.т. Камен Златков кара силно в първия манш, но във втория не завърши.

Пламен Вълков, пресаташе на БФСки

Фотоизложба представя 100-годишнината на ски спорта в България

При голям интерес Българска федерация по ски, Столична община и Фондация „София – европейска столица на спорта“ откриха днес фотоизложбата „100 години ски спорт в България“.

БФСки организира за първи тренировъчен лагер по сноуборд на ФИС в България

Българската федерация по ски организира за първи път тренировъчен лагер под егидата на ФИС по алпийски сноуборд.

Завърши финалният лагер на „Научи се да караш ски“

С много емоции, нови умения в ските и нови приятелства завърши финалният лагер от 15-то издание на проекта „Научи се да караш ски“.