С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

Българската федерация по ски организира за първи път тренировъчен лагер под егидата на ФИС по алпийски сноуборд.

Кристиан Георгиев (Юлен) взе златото и в паралелния слалом

Кристиан Георгиев с първа титла от държавното по сноуборд

Кристиан Георгиев (Юлен) спечели днес и първата си национална титла при мъжете

Купа „Радо Янков“ събра над 70 деца в Пампорово

Поредното състезание, организирано от най-успешния ни сноубордист Радослав Янков, събра на Пампорово над 70 деца.

Злато за Кристиан от световното, Тервел е втори, а Петър трети

Тоталният триумф на сноубордистите ни на младежкото световно в Лахтал (Ав) продължи и днес.

Сноубордистите ни със страхотен успех на световното за младежи

В Лахтал (Ав) Тервел Замфиров спечели квалификацията в паралелния гигантски слалом и даде заявка да повтори титлата си от Банско 2023

Радо с голям финал за Европейската купа в Санкт Мориц

Асът ни в сноуборда Радослав Янков кара в големия финал на паралелния слалом от финалите на Европейската купа в Санкт Мориц (Швейц).

Медалисти от Държавното първенство по слоупстайл/биг еър

Държавното първенство по слоупстайл/биг еър се проведе на 11-12 март в Пампорово. Организатори на шампионата, който се проведе във Фън парка бяха БФСки и „Пампорово“ АД.

Радослав Янков завърши на осмо място за Световната купа в паралелния слалом

Радослав Янков завърши осми в крайното класиране на паралелен слалом за Световната купа за сезон 2023/24

15-то място за Радо Янков във втория ПГС в Криница

Радослав Янков завърши на 15-о място във втория паралелен гигантски слалом в Криница (Полша).

Радо Янков с ново класиране в топ 8 на Световната купа

Радослав Янков зае осмо място в паралелния гигантски слалом от световната купа по сноуборд в Криница-Здруй (Полша).

Радо Янков с престижна награда от „Пресклуб България“

Радослав Янков, получи днес престижната награда „Сребърен сокол“ от „Пресклуб България“.

Георги Атанасов е треньор №1 на България за месец януари

Националният треньор по сноуборд Георги Атанасов-Джоко получи днес приза на „Пресклуб България“ за треньор №1 на месец януари.

Трето място на сноуборд крос в Италия за Коцинова и Ерменков

Талантливите Андреа Коцинова и Ивайло Ерменков заеха трети места в състезанието по сноуборд крос за купата на Италия, проведено в Колере

Браво! Гергьовски втори, а Замфиров трети на Европейската купа в Пампорово

Отлично се представиха днес на първата Европейска купа за мъже и жени в Пампорово младите ни таланти в сноуборда. Петър Гергьовски завърши на второ място, а Тервел Замфиров е трети на паралелния слалом.

Топ 5 за Радо Янков и във втория паралелен слалом в Пампорово

Звездата на българския сноуборд Радослав Янков завърши на пето място във втория паралелния слалом от Световната купа по сноуборд в Пампорово.

Радо Янков избухна с подиум в Пампорово

Звездата на българския сноуборд Радослав Янков избухна тотално с трето място в първия паралелен слалом за Световната купа в Пампорово.

Президентът на БФСки: Щастлив съм, че сбъднахме мечтата на Радослав Янков

"Изключително съм щастлив, че сбъднахме мечтата на единствения българин носител на Световната купа на ФИС – Радослав Янков, а именно в Пампорово да проведем за първи път стартове за Световната купа по сноуборд,"

Радо Янков стартира с №13 на Световната купа в Пампорово

Радослав Янков изтегли №13 за първия паралелен слалом за Световната купа в Пампорово.

Естер Ледецка с първи тренировки в Пампорово

Трикратната олимпийска шампионка Естер Ледецка направи първи тренировки в Пампорово.

Писта „Стената“ в Пампорово е готова за Световната купа

Писта „Стената“, на която ще се проведат двата старта за Световната купа по сноуборд за мъже и жени на Пампорово (20-21 януари), е готова на 100%.

Радо Янков загря за Световната купа в Пампорово с осмо място в Бад Гащайн

Радослав Янков зае осмо място в старта за Световната купа по паралелен слалом в Бад Гащайн (Ав).

10 сноубордисти ще представят България на Световната купа в Пампорово.

България ще бъде представена от 10 състезатели в стартовете на паралелен слалом от Световната купа в Пампорово

Трикратната олимпийска шампионка Естер Ледецка идва за Световната купа в Пампорово

Трикратната олимпийска шампионка Естер Ледецка ще участва в стартовете от Световната купа в Пампорово

Младите ни сноубордисти се подготвят в Банско

Най-добрите млади български сноубордисти провеждат интензивни тренировки на Банско.

Тервел Замфиров с първа титла от държавното по сноуборд при мъжете

Световният шампион за младежи в паралелния гигантски слалом от Банско 2023, Тервел Замфиров (СК Юлен) спечели днес и първа титла при мъжете от Държавното първенство.

Радослав Янков спечели в Банско 15-та национална титла

Звездата на българския сноуборд, Радослав Янков (Амер Спортс) спечели днес 15-ата си титла от националния шампионат.

България е №1 по медали от младежкото световно по сноуборд в Банско

България завърши на първо място в класирането по медали на световното първенство по сноуборд за младежи и девойки в Банско.

Сноубордистите ни с нов двоен удар в Банско

Петър Гергьовски спечели златото в паралелния слалом, Александър Кръшняк с второ сребро от младежкото световно първенство.

Злато за Тервел Замфиров от младежкото световно в Банско, Александър Кръшняк е със сребро

България отново има златен и сребърен медалист в паралелния гигантски слалом от младежко световно първенство.

Откриха Световното по сноуборд за младежи в Банско

Световното първенство по сноуборд за младежи и девойки в Банско бе открито официално с шествие, водено от кукери.

80 таланти стартираха в третото издание на „Купа Радо Янков“

Третото издание на „Купа Радо Янков“ по сноуборд събра на писта „Стената“ в Пампорово 80 таланти.

Сноубордисти от 17 държави идват в Банско за младежкото световно първенство

Точно 88 сноубордисти от 17 държави са подали заявки до момента за участие в Световното първенство за младежи и девойки, което ще се проведе в Банско от 24 до 26 март.

Силен финал на сезона в Световната купа за Радослав Янков

Звездата на българския сноуборд Радослав Янков завърши подобаващо сезона в Световната купа. На финалите в Берхтесгаден (Гер) той зае седмо място в паралелния слалом.

Гьошарков и Койнакова взеха титлите в слоупстайла от Държавното първенство по сноуборд

Петър Гьошарков (НСА - на снимката) спечели титлата в дисциплината "слоупстайл" при мъжете на Държавното първенство по сноуборд, което се проведе на фън парка в Боровец.

Министър Весела Лечева награди медалистите в сноуборда и техните треньори

Министърът на младежта и спорта, Весела Лечева награди младите състезатели по сноуборд и техните треньори за постигнати успехи.

Журналистите избраха за трети път Георги Атанасов за треньор №1 на месеца

Спортните журналисти избраха Георги Атанасов-Джоко за треньор №1 на България за месец януари 2023.

Радослав Янков с втора победа за купа "Пампорово"

Радослав Янков спечели и втория паралелен слалом от календара на ФИС при мъжете за купа "Пампорово".

БОК награди медалистите от Европейския младежки олимпийски фестивал и техните треньори

Българският олимпийски комитет награди медалистите от Зимния европейски младежки олимпийски фестивал във Фриули, Венеция Джулия 2023.

Андреа Коцинова е пета на бордъркрос на Олимпийския фестивал в Италия

След сребърния медал в отборния гигантски слалом на сноуборд, днес Андреа Коцинова отвоюва пето място в бордъркроса от Олимпийския младежки европейски фестивал в Италия.

Хиляди в Банско аплодират завръщането на Радо Янков в топ 4 на Световната купа

Звездата на българския сноуборд Радослав Янков отново се завърна в топ 4 на Световната купа.

Радо Янков остана на 3 стотни от финалите в Бад Гащайн

Нищожните 3 стотни костваха влизането на Радослав Янков във финалите на паралелен слалом на старта от Световната в Бад Гащайн (Ав).

Радослав Янков влезе в топ 16 на Световната купа в Италия

Радослав Янков влезе във финалните 16 на състезанието по паралелен гигантски слалом за Световната купа в италианския зимен център Кортина д'Ампецо.

Радо Янков: Сбъдната мечта е за мен да карам пред родна публика

Радослав Янков заяви на пресконференцията на БФСки днес, че е щастлив, че Банско ще приеме стартове от Световната купа през предстоящия сезон

Радослав Янков спечели титлите от държавното първенство по сноуборд в Боровец

Радослав Янков (Амер Спортс) спечели златните медали в паралелния и паралелния гигантски слалом на държавното първенство в Боровец.

Българин спечели бронзов медал от световното по сноуборд за младежи

На световното първенство за младежи във Валмаленко (Ит) Тервел Замфиров спечели бронзовия медал в паралелния слалом.

Трима от талантите ни в сноуборда са в Топ 15 на световното във Валмаленко

Силно се представиха днес българските таланти на световното първенство за младежи по сноуборд във Валмаленко (Ит).

Купа „Радо Янков“ събра 71 таланти в сноуборда

Станалата вече традиционна надпревара купа „Радо Янков“ по сноуборд, организирана от най-известния ни сноубордист Радослав Янков, събра на 27 март 71 млади таланти (U8, U11, U13, U15) от цяла България.

17 стотни не стигнаха на Радо Янков в Пианкавало

Радослав Янков остана само на 17 стотни от класиране за осминафиналите на състезанието по паралелен слалом за Световната купа в италианския зимен център Пианкавало

Тервел Замфиров и Теодора Пенчева са №1 в паралелния слалом за купа „Пампорово“

Тервел Замфиров (Юлен) и Теодора Пенчева (Амер Спортс) спечелиха днешните стартове в паралелния слалом за купа „Пампорово“, които са от календара на ФИС.