С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ СКИ

Министерство на младежта и спорта

Купа Добринище - Гигантски слалом, момичета до 12г (U12)

19.02.2020, Банско
Място Номер Състезател Година Клуб Време Разлика Точки
1 2 Катерина ВАКЛИЕВА 2008 Грийн роуд 35.61 50.21
2 12 Елена ГЛАВЧЕВА 2008 Юлен 36.05 0.44 62.69
3 15 Биляна ЗАМФИРОВА 2009 Юлен 37.13 1.52 93.32
4 10 Малена ЗАМФИРОВА 2009 Юлен 37.84 2.23 113.46
5 8 Мелина МИЛЕВА 2008 Рилец Самоков 38.29 2.68 126.22
6 7 Аглика ГЕОРГИЕВА 2008 Грийн роуд 38.47 2.86 131.33
7 6 Райна ЛЕЧЕВА 2009 Юлен 38.51 2.90 132.46
8 13 Алекс ЧАЛИНА 2009 Чамкория 38.59 2.98 134.73
9 5 Елена КРЪШНЯК 2008 Мотен 38.67 3.06 137.00
10 3 Александра МИТОВА 2009 Витоша ски 38.97 3.36 145.51
11 11 Лъчезара ПИРИШАНЧИНА 2009 Юлен 39.19 3.58 151.75
11 4 Радослава БАНЕНСКА 2009 Юлен 39.19 3.58 151.75
13 14 Ева КОЛЕВА 2008 Грийн роуд 39.76 4.15 167.92
14 19 Калина ЙОРДАНОВА 2009 Витоша ски 40.99 5.38 202.80
15 16 Магдалена ТОДОРОВА 2009 Мотен 41.00 5.39 203.09
16 18 Деница ЧОКОВА 2008 Пампорово 41.48 5.87 216.70
17 9 Маргарита БЕЯЗОВА 2009 Мотен 41.89 6.28 228.33
18 28 Мириян МАРБУРГ 2008 Рилец Самоков 42.68 7.07 250.74
19 24 Калина ДЮЛГЯРСКА 2009 Рилец Самоков 44.63 9.02 306.04
20 23 Елена ДИЧЕВА 2008 Пампорово 44.71 9.10 308.31
21 26 Радост ИВАНОВА 2009 Витоша ски 45.03 9.42 317.39
22 21 Мария БОНКОВА 2008 Разлог 45.59 9.98 333.27
23 30 Калина ЦАНЕВА 2008 Юлен 46.21 10.60 350.86
24 22 Ния ТЕРЗИЙСКА 2009 Боровец 46.95 11.34 371.84
25 25 Мария ДАНГАЛОВА 2009 Родопа 47.79 12.18 395.67
26 17 Джесика ФИЛИПС 2009 Разлог 48.88 13.27 426.58
27 27 Даниела ЗАРКОВА 2009 Пампорово 50.93 15.32 484.73
28 29 Илиана ЧОПЕВА 2008 Разлог 1:08.98 33.37 996.68
DNS1
31 Михаела БИЛЯРОВА 2008 Добринище 2015
DNF1
1 Кристина РАНГЕЛОВА 2009 Рилец Самоков
20 Мариана ЯКОФОВА 2008 Пампорово

генерални спонсори

партньори