С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

Отлично представяне на Българските Юноши в състезанието по сноубордкрос във Ворас, Гърция, което се проведе на 23 и 24 февруари.
Проекто-националните ни състезатели - Борис Петров (СК “Бороборд”) се класира на 5то и 6то място, а Теодора Илиева (СК “Борд Райдър”) спечели два златни медала по време на двата старта.
Влади Камбуров, състезател от СК “Спорт Екстрийм” се класира на 9то място, а по време на втория ден завоюва 3то място.
Валентин Миладинов, състезател от СК “Бороборд” се нареди 2ри и 1ви.

Направление "Сноуборд и Фристайл ски"

Перспективите пред България да бъде домакин на Зимните младежки олимпийски игри през 2028 г. бяха обсъдени на работна среща в президентската институция

България разполага с голям потенциал и отлични природни условия за организирането и провеждането на Зимни младежки олимпийски игри