С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ СКИ

Министерство на младежта и спорта

Купа Добринище - Гигантски слалом, момчета до 10г (U10)

19.02.2020, Банско
Място Номер Състезател Година Клуб Време Разлика Точки
1 33 Йордан СТОЙЧЕВ 2011 Юлен 36.93 23.00
2 44 Костадин ДЖУПАНОВ 2010 Юлен 37.16 0.23 29.29
3 34 Калоян МАРКОВ 2010 Мотен 38.06 1.13 53.90
4 41 Павел МАРКОВ 2011 Чамкория 38.80 1.87 74.14
5 48 Никола АЛЕКСАНДРОВ 2010 Витоша ски 39.86 2.93 103.13
6 65 Александър ТОНЕВ 2010 Юлен 39.89 2.96 103.95
7 35 Ясен МИНКОВ 2010 Грийн роуд 40.01 3.08 107.24
8 59 Стилиян ГОГОВ 2010 Разлог 40.06 3.13 108.60
9 42 Александър ВАСИЛЕВ 2010 Боровец 40.52 3.59 121.18
10 39 Иван РАНГЕЛОВ 2011 Рилец Самоков 40.56 3.63 122.28
11 89 Антон САМАРДЖИЙСКИ 2010 Юлен 40.76 3.83 127.75
12 40 Стилиян АРСЕНОВ 2011 Витоша ски 40.77 3.84 128.02
12 32 Станислав ВУКОВ 2011 Чамкория 40.77 3.84 128.02
14 58 Калин БИСТРИН 2011 Добринище 2015 41.24 4.31 140.87
15 60 Петър ЦУКОВ 2011 Добринище 2015 42.40 5.47 172.60
16 50 Калоян АНГЕЛОВ 2010 Пампорово 42.63 5.70 178.89
17 71 Петър НАНЕВ 2010 Пампорово 42.98 6.05 188.46
18 57 Стефан ПЕЕВСКИ 2011 Родопа 43.59 6.66 205.14
19 43 Пламен МАРКОВ 2011 Чамкория 43.62 6.69 205.97
20 51 Лъчезар ДАСКАЛОВ 2011 Родопа 43.65 6.72 206.79
21 70 Златомир ЧЕРПОКОВ 2011 Родопа 43.69 6.76 207.88
22 55 Христо ИВАНОВ 2011 Родопа 44.16 7.23 220.73
23 69 Владимир КЕХАЙОВ 2011 Добринище 2015 44.33 7.40 225.38
24 56 Йоан КОЙЧЕВ 2010 Родопа 44.41 7.48 227.57
25 36 Борис ТАБАКОВ 2010 Мотен 44.54 7.61 231.13
26 81 Борис БОЖИКИН 2011 Юлен 44.73 7.80 236.32
27 68 Едуард ГУРИ 2011 Чамкория 45.20 8.27 249.18
27 46 Ивайло БЕЛЧИНСКИ 2011 Боровец 45.20 8.27 249.18
29 37 Янаки ВАСИЛЕВ 2010 Мотен 45.72 8.79 263.40
30 77 Мартин ДОНЕВ 2010 Добринище 2015 47.76 10.83 319.19
31 53 Кристиян ГЕОРГИЕВ 2011 Чамкория 47.99 11.06 325.48
32 54 Георги РУСИН 2010 Добринище 2015 48.16 11.23 330.13
33 67 Благовест ТЕРЗИЕВ 2010 Добринище 2015 48.42 11.49 337.24
34 75 Николай КАЛОЯНОВ 2010 Разлог 48.53 11.60 340.25
35 73 Йордан ЦУКОВ 2011 Добринище 2015 48.93 12.00 351.19
36 74 Иван ПАЛЕВ 2011 Разлог 49.01 12.08 353.38
37 76 Димитър ЗЛАТЕВ 2011 Добринище 2015 49.36 12.43 362.95
38 72 Андрей ЗВЪНЧАРОВ 2010 Разлог 49.57 12.64 368.69
39 80 Венцислав СТОИЧКОВ 2010 Разлог 49.85 12.92 376.35
40 64 Николай НАЧЕВ 2010 Добринище 2015 50.01 13.08 380.73
41 78 Ангел ВРАЧКОВ 2011 Добринище 2015 50.02 13.09 381.00
42 90 Красимир ГРОЗДАНОВ 2010 Добринище 2015 50.47 13.54 393.31
43 87 Георги БУЧОВ 2010 Чамкория 50.71 13.78 399.87
44 49 Иван НИКОЛОВ 2011 Боровец 50.79 13.86 402.06
45 66 Ради РУСИН 2010 Добринище 2015 50.96 14.03 406.71
46 62 Емилян ВЪЛЧЕВ 2011 Мотен 51.86 14.93 431.32
47 85 Владимир ЛАСКОВ 2011 Добринище 2015 52.45 15.52 447.46
48 45 Константин МАЛЧЕВ 2011 Чамкория 53.83 16.90 485.20
49 63 Иван БАЙРАКОВ 2010 Добринище 2015 55.87 18.94 540.99
50 79 Ивайло АТАНАСОВ 2010 Добринище 2015 56.32 19.39 553.30
51 88 Атанас КАРАМФИЛОВ 2011 Разлог 58.22 21.29 605.26
DSQ1
52 Симеон ДАМЯНОВ 2010 Разлог
83 Георги КОТИРКОВ 2011 Добринище 2015
84 Божидар КЪРПАЧЕВ 2010 Разлог
DNS1
61 Милен ХРИСТОВ 2010 Добринище 2015
86 Кристиян ХАЛАЧЕВ 2011 Добринище 2015
DNF1
38 Кристиян МИТОВ 2011 Витоша ски
47 Димитър ЦУКОВ 2011 Добринище 2015
82 Емил ЧАКЪРОВ 2010 Юлен

генерални спонсори

партньори