С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

Дати Място на
провеждане
Състезание Организатор Документи
16.08 - 16.08 Куртово / Белмекен Купа Велинград - Сивен БФСки, Община Велинград
26.08 - 26.08 гр. Троян Купа Амбарица Троян 2020 СК Амбарица ски / Община Троян
10.09 - 12.09 Юндола / Куртово Държавно лятно п-во по ски бягане БФСки
25.09 - 25.09 Самоков Купа Самоков СК Рилски скиор
26.09 - 26.09 Велинград Купа Велинград СК Атлас / Община Велинград
04.10 - 04.10 гр. Асеновград Купа Асеновград СК Тритон Екстрийм
18.10 - 18.10 Ражнов, Румъния Държавно лятно първенство по ски скок БФСки
01.11 - 01.11 Симеоново Купа Район "Витоша" СК Бояна тийм
15.11 - 15.11 Самоков Купа Самоков СК ОТП
04.01 - 05.01 Банско Купа Юлен ФИС Юлен АД
06.01 - 07.01 Банско Купа Юлен U14, U16 СК Юлен
09.01 - 10.01 Витоша Купа Александър Логистикс СК Александър Логистикс
10.01 - 10.01 Самоков Купа Орле СК ОТП
12.01 - 13.01 Пампорово Купа Пампорово U14, U16 Пампорово АД
16.01 - 16.01 Беклемето Купа Амбарица - Сима СК Амбарица ски / Сима ЕООД
19.01 - 20.01 Пампорово Купа Пампорово ФИС Пампорово АД
21.01 - 22.01 Боровец Купа Бороспорт ФИС Бороспорт АД
24.01 - 24.01 Симеоново Купа Бояна СК Бояна тийм
28.01 - 28.01 Мальовица Купа Мальовица SB GS U8-U19 СК Бороборд / Мальовица ски
03.02 - 04.02 Банско Купа Капи U14, U16 СК Юлен
05.02 - 06.02 Банско Купа Пирин U14, U16 СК Банско
08.02 - 08.02 Мальовица Купа Мальовица U8, U10, U12 СК Рилец Самоков/Вийа Хънтинг ООД
09.02 - 09.02 Боровец Купа Самоков СК Рилски скиор
10.02 - 10.02 Мальовица Купа Мальовица SBS U8-U19 СК Бороборд / Мальовица ски
10.02 - 10.02 Витоша Купа Витоша ски U8, U10, U12 Витоша ски АД
11.02 - 12.02 Осогово Купа Осогово SB U8, U11 БФСки / Осогово спорт ЕООД
11.02 - 12.02 Осогово Държавно п-во по сноуборд GS, SL U13-U15 БФСки / Осогово спорт ЕООД
13.02 - 13.02 Витоша Купа НСА - Мемориал Г. Зографов СК при НСА
13.02 - 13.02 Самоков Купа ОТП СК ОТП
15.02 - 17.02 Боровец / Юндола Зимно ДП по ски бягане U12, U14, U16 БФСки
16.02 - 16.02 Пампорово Купа Пампорово U8, U10, U12 Пампорово АД
18.02 - 20.02 Боровец Зимно ДП по ски бягане M, W, U18 БФСки, Бороспорт АД
20.02 - 21.02 Планица (Словения) Държавно зимно п-во по ски скок U12,U15,U18 БФСки
01.03 - 02.03 Осогово ДП по сноуборд фристайл д-ни БФСки / Осогово спорт ЕООД
12.03 - 13.03 Банско Държавно п-во скоростни д-ни ФИС БФСки, Юлен АД
13.03 - 14.03 Банско Държавно п-во SG, Купа Капи, Купа Юлен SG U14, U16 БФСки, СК Юлен
14.03 - 14.03 Симеоново Купа Симеоново СК Бояна тийм
15.03 - 15.03 Боровец Купа П. Попангелов - Старши U8, U10, U12 Фонд. П. Попангелов / Бороспорт АД
16.03 - 16.03 Боровец Купа Мемориал на шампионите U8, U10, U12 Бороспорт АД
17.03 - 17.03 Боровец Купа Чамкория U8, U10, U12 СК Чамкория / Бороспорт АД
18.03 - 19.03 Пампорово Купа Пиба ФИС U14, U16 БФСки, Пампорово АД
19.03 - 20.03 Боровец Купа Бороборд 2021 SB U8-U19 СК Бороборд / Бороспорт АД
22.03 - 24.03 Боровец ДП по ски бягане Prlg, TSpr, Rel БФСки, Бороспорт АД
22.03 - 23.03 Боровец Държавно п-во по ски алп. д-ни U14, U16 БФСки, Бороспорт АД
26.03 - 26.03 Мечи чал Купа Амер спортс SB U8-U15 СКС Амер спортс / Пампорово АД
27.03 - 28.03 Банско Държавно п-во по ски алп. д-ни мъже и жени БФСки, Юлен АД
27.03 - 27.03 Мечи чал Купа Радо Янков Радослав Янков / Пампорово АД
29.03 - 30.03 Банско ДП по ски алп. д-ни юноши и девойки (Купа Пирин) Юлен АД
31.03 - 01.04 Банско ДП по сноуборд PAR M, W, U19 БФСки, Юлен АД
04.04 - 04.04 Пампорово Маратон Пампорово Пампорово АД
09.04 - 09.04 Банско Купа Алекс Иванов SBX U8-U19 Ирен Машова / Виктор Димитров
10.04 - 11.04 Банско Държавно п-во по сноуборд SBX U13-M,W БФСки, Юлен АД
генерални спонсори
партньори