С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ СКИ

Министерство на младежта и спорта

Състезания

Дати Място на провеждане Състезание Организатор Документи
23.06 - 23.06 Самоков Купа Орле СК ОУ ТИ ПИ
17.08 - 17.08 Юндола - Белмекен Купа "Велинград-Белмекен-Сивен" БФСки, Община Велинград
24.08 - 24.08 Троян Купа "Троян - 2019" Община Троян, Клуб Амбарица ски
01.09 - 01.09 Асеновград Купа Асеновград 2019 СК Тритон Екстрийм, СК Мартели, БФСки
09.09 - 09.09 София, НСА Национално тестиране на физ. качества U14, U16 БФСки
12.09 - 14.09 Юндола - Белмекен Държавно лятно първенство по ски бягане БФСки
14.09 - 14.09 Ръжнов, Румъния Държавно лятно първенство по ски скок БФСки
28.09 - 28.09 гр. Велинград Купа Велинград СК Атлас
29.09 - 29.09 Самоков Купа Самоков СК ОУ ТИ ПИ
05.10 - 05.10 Самоков Купа Самоков СК Рилски скиор
12.10 - 12.10 Сапарева баня Купа Сапарева баня СК Паничище 2009
20.10 - 20.10 Самоков Купа Витоша ски СК Витоша ски
09.11 - 09.11 Самоков Купа Бояна СК Бояна Тийм
08.12 - 08.12 Самоков Купа ОуТиПи СК ОуТиПи
19.12 - 20.12 Планица, Словения Държавно зимно първенство по ски скок БФСки
27.12 - 27.12 Банско Купа Юлен FIS СК Юлен
04.01 - 05.01 Витоша Купа Александър Логистикс А.С.К. Александър Логистик
07.01 - 08.01 Банско Купа Юлен U14, U16 СК Юлен
13.01 - 13.01 Пампорово Купа Пампорово U8, U10, U12 Пампорово АД
14.01 - 15.01 Пампорово Купа Пампорово U14, U16 Пампорово АД
25.01 - 25.01 Самоков Купа Орле СК ОуТиПи
25.01 - 26.01 Банско Световна купа Банско 2020 БФСки
27.01 - 28.01 Банско Държавно п-во скоростни дисциплини БФСки, Юлен АД
29.01 - 30.01 Пампорово Купа Пампорово FIS Пампорово АД
31.01 - 31.01 Боровец Купа Бороспорт Бороспорт АД
31.01 - 01.02 Беклемето Купа Амбарица СИМА Клуб Амбарица ски
05.02 - 06.02 Банско Купа Капи СК Юлен
06.02 - 07.02 Осогово Държавно първенство свободни дисциплини БФСки, Осогово спорт ЕООД
07.02 - 07.02 Боровец Купа Самоков СК Рилски скиор
08.02 - 08.02 Витоша Купа НСА - Мемориал Георги Зографов СК при НСА
10.02 - 10.02 Осогово Купа Осогово U8, U10, U12 Осогово спорт ЕООД
11.02 - 12.02 Осогово Купа Сюприим Тийм U14, U16 СК Сюприим тийм/Осогово спорт ЕООД
13.02 - 16.02 Узана Държавно първенство по ски бягане БФСки, СКСБ Узана 2007
19.02 - 19.02 Безбог Купа Добринище СК Добринище-2015 / Кметство Добринище
20.02 - 21.02 Осогово ДП по сноуборд за деца GS/SL БФСки, Осогово спорт ЕООД
20.02 - 21.02 Осогово Купа Осогово U13, U15, U19 БФСки, Осогово спорт ЕООД
25.02 - 25.02 Мечи чал Мемориал Алекс Иванов СТД Мотен
26.02 - 26.02 Мечи чал Купа Крос Мечи чал БФСки, Пампорово АД
27.02 - 28.02 Мечи чал Държавно първенство Споубордкрос БФСки, Пампорово АД
01.03 - 01.03 Самоков Купа Витоша ски СК Витоша ски
05.03 - 06.03 Осогово Държавно първенство паралелни дисциплини БФСки, Осогово спорт ЕООД
08.03 - 09.03 Банско Купа Пирин U14, U16 СК Банско
10.03 - 10.03 Боровец Купа Петър Попангелов - Старши Бороспорт АД
11.03 - 11.03 Боровец Мемориал на Шампионите Бороспорт АД
12.03 - 12.03 Боровец Купа Чамкория Джуниър СК Чамкория
15.03 - 15.03 Самоков Купа Бояна Тийм СК Бояна Тийм
16.03 - 17.03 Боровец Държавно първенство за деца БФСки, Боровец АД
18.03 - 20.03 Боровец Купа Бороборд СК Бороборд, Бороспорт АД
19.03 - 20.03 Пампорово Купа Пиба FIS U14, U16 БФСки, Пампорово АД
22.03 - 24.03 Боровец Държавно първенство по ски бягане БФСки, Боровец АД
28.03 - 28.03 Мечи чал Купа Амер Спортс СК Амер Спортс, Пампорово АД
28.03 - 29.03 Банско Държавно първенство за мъже и жени БФСки, Юлен АД
29.03 - 29.03 Мечи чал Купа Радослав Янков Радослав Янков, Пампорово АД
29.03 - 29.03 Пампорово ДП по ски бягане дълги дистанции БФСки, Пампорово АД
30.03 - 31.03 Банско ДП за юноши и девойки (Купа Пирин) БФСки, Юлен АД
01.04 - 02.04 Банско Купа Капи СК Юлен
01.04 - 01.04 Банско ДП за деца Супер Г БФСки, Юлен АД

генерални спонсори

партньори