С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

Радослав Янков спечели титлите от държавното първенство по сноуборд в Боровец

Радослав Янков (Амер Спортс) спечели златните медали в паралелния и паралелния гигантски слалом на държавното първенство в Боровец.

Българин спечели бронзов медал от световното по сноуборд за младежи

На световното първенство за младежи във Валмаленко (Ит) Тервел Замфиров спечели бронзовия медал в паралелния слалом.

Трима от талантите ни в сноуборда са в Топ 15 на световното във Валмаленко

Силно се представиха днес българските таланти на световното първенство за младежи по сноуборд във Валмаленко (Ит).

Купа „Радо Янков“ събра 71 таланти в сноуборда

Станалата вече традиционна надпревара купа „Радо Янков“ по сноуборд, организирана от най-известния ни сноубордист Радослав Янков, събра на 27 март 71 млади таланти (U8, U11, U13, U15) от цяла България.

17 стотни не стигнаха на Радо Янков в Пианкавало

Радослав Янков остана само на 17 стотни от класиране за осминафиналите на състезанието по паралелен слалом за Световната купа в италианския зимен център Пианкавало

Направление Сноуборд съобщава, че Държавното п-во по сноуборд и ски крос ще се проведе по следната програма: 27.03.2015 - Тренировка. 28.03.2015 - Квалификация и Финали Сноуборд крос. 29.03.2015 - Квалификация и Финали Ски крос. Програмата за Държавното първенство по Сноуборд алпийски дисциплини остава така, както е планирана.