С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се
Даниел Пешков (Банско) и Калина Недялкова (Александър Логистик) спечелиха до момента по две титли от лятното държавно по ски бягане с ролкови ски. Двамата завършиха първи в Изкачването и Интервалната. Организатори на първенството, което се провежда на Юндола-Кръстава са Българската федерация по ски и ски клуб „Атлас“. Участие взимат 167 състезатели от 9 клуба от цялата страна. В състезанието днес стартираха и най-добрите състезатели на Северна Македония.
Утре предстои да се проведе и кросът. Всички резултати може да намерите на www.bfski.com
Радослав Янков се срещна днес в Лозана с президента на МОК Кърсти Ковънтри
Най-добрият български състезател по ски скокове Владимир Зографски започна участието си в лятната верига Гран При, която стартира във Висла (Полша).
Водещите български алпийци Алберт Попов и Калин Златков са на първия си подготвителен лагер на сняг в залата във Витенбург (Гер).