С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

Първо и второ място за България на слоупстайл за ФИС в Анилио

Първо и второ място спечелиха българските сноубодристи на състезанията от календара на ФИС по слоупстайл в Анилио (Гърция).

При жените Радостина Славова триумфира като победителка. При мъжете Тодор Коларов е втори, а пред него е само Димитриус Атанасио (Гърция). Славова и Коларов са състезатели на „Бороборд“.

 
Пл. Вълков, пресаташе БФСКИ

БФСки награди най-успешните състезатели и треньори с премии за 120 000 лева

Президентът на Българската федерация по ски (БФСки) Цеко Минев определи 2024/2025 като „сезон-мечта“ по време на церемонията по закриването на спортно-състезателната година, на която бяха наградени най-заслужилите в четирите направления – алпийски ски, сноуборд, ски-бягане и ски-скок – и техните треньори с парични премии на обща стойност над 120 хиляди лева.

Тервел, Малена и Анатолий Замфирови с уникално признание от журналистите

Уникално признание от спортните журналисти в България получиха за успехите си новите ни звезди в сноуборда Тервел и Малена Замфирови и тяхният баща и треньор Анатолий.

Държавно първенство по ски скок в Жири, Словения

На 12 април в Жири (Словения) се проведе Държавното първенство по ски скок.

генерални спонсори
партньори