С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

НСА1 и Паничище 2009 са победители в отборния спринт

Щафетите на НСА1 (мъже) и Паничище 2009 (жени) спечелиха първите места от Държавното първенство по ски бягане в отборния спринт на 10 км (свободен стил) в Самоков. Заради отлагането от март, първенството се проведе с ролкови кънки. Организатори са Българската федерация по ски, Община Самоков и Министерството на младежта и спорта. Мъжката щафета на НСА1 бе в състав Тодор Малчов и Петър Велчев. При жените за Паничище 2009 участваха Валентина Димитрова и Десислава Джаджарова. Призьорите бяха наградени от Петър Зографов, технически делегат на БФСки и Люба Кленова, зам.кмет на Община самоков.

Пълните резултати може да намерите на www.bfski.com

Фото: Костадин Андонов

Пл. Вълков, пресаташе БФСКИ

Страхотен успех за Александър Кръшняк в Световната купа в Бад Гащайн

С подиума си днес Кръшняк си осигури и квота за Олимпийските игри в Милано и Кортина.

Елитът в световния алпийски сноуборд ще участва в Световната купа в Банско

Най-добрите състезатели по алпийски сноуборд ще участват в Световната купа в Банско на 17 и 18 януари. Това обяви на специална пресконференция, посветена на състезанието, Цеко Минев – президент на Българската федерация по ски.

Заявки за участие са подали 127 сноубордисти от 20 нации.

 

Гергьовски спечели ПГС за Европейската купа във Фолгария

Петър Гергьовски спечели паралелния гигантски слалом за Европейската купа във Фолгария (Италия).

генерални спонсори
партньори