С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ СКИ

Министерство на младежта и спорта

Купа Мемориал на шампионите - Гигантски слалом, момчета до 10г (U10)

12.03.2019, Боровец
Място Номер Състезател Година Клуб Време Разлика Точки
1 38 Милуш ПАНЧЕВ 2009 Юлен 37.65 15.23
2 33 Иван КЕРЕНДЖИЕВ 2009 Юлен 38.31 0.66 32.94
3 32 Димитър БОЖКОВ 2009 Рилец Самоков 40.46 2.81 90.61
4 41 Калоян МАРКОВ 2010 Мотен 41.35 3.70 114.49
5 35 Кирил АВТОНОМОВ 2009 Юлен 41.98 4.33 131.39
5 31 Иван ЧАКЪРОВ 2009 Юлен 41.98 4.33 131.39
7 40 Данаил ЖЕЛЕВ 2009 Витоша ски 42.98 5.33 158.21
8 46 Ясен МИНКОВ 2010 Грийн роуд 44.22 6.57 191.48
9 39 Владимир БАЛКАНДЖИЕВ 2009 Грийн роуд 44.32 6.67 194.16
10 42 Мартин ЧОРБАДЖИЕВ 2009 Банско 44.83 7.18 207.84
11 30 Марио МУТАФЧИЕВ 2009 Юлен 45.60 7.95 228.50
12 44 Борис ТАБАКОВ 2010 Мотен 46.52 8.87 253.18
13 45 Божидар ИЛИЕВ 2009 Драгалевци 05 47.41 9.76 277.05
14 34 Александър ВАСИЛЕВ 2010 Чамкория 48.17 10.52 297.44
15 43 Янаки ВАСИЛЕВ 2010 Мотен 49.68 12.03 337.95
16 49 Даниел АТАНАСОВ 2009 Пампорово 50.13 12.48 350.02
17 48 Никола МАРИНКЕВ 2009 Мотен 50.29 12.64 354.31
18 52 Кристиан ПЪЙКОВ 2009 Банско 51.04 13.39 374.43
19 69 Емил ЛОД 2010 Мотен 51.69 14.04 391.87
20 50 Стефан ЧУКУРЛИЕВ 2009 Мотен 51.81 14.16 395.09
21 62 Калоян АНГЕЛОВ 2010 Пампорово 51.89 14.24 397.23
22 64 Георги ГИНОВ 2010 Канари 52.67 15.02 418.16
23 61 Стилиян ГОГОВ 2010 Разлог 52.74 15.09 420.03
24 58 Георги РУСИН 2010 Добринище 2015 52.96 15.31 425.94
25 47 Благовест ХАДЖИЙСКИ 2010 Добринище 2015 55.27 17.62 487.90
26 56 Благовест ТЕРЗИЕВ 2010 Банско 57.00 19.35 534.31
27 53 Николай НАЧЕВ 2010 Банско 57.10 19.45 537.00
28 54 Симеон ДАМЯНОВ 2010 Разлог 58.12 20.47 564.36
29 67 Никола КАЗЛАРОВ 2009 Рилец Самоков 58.72 21.07 580.45
30 59 Иван БАЙРАКОВ 2010 Добринище 2015 1:00.18 22.53 619.62
31 60 Мартин ДОНЕВ 2010 Банско 1:01.85 24.20 664.42
32 65 Ради РУСИН 2010 Добринище 2015 1:06.72 29.07 795.06
33 63 Евгени АПОСТОЛОВ 2010 Мачирски 1:09.32 31.67 864.81
34 66 Никола ИВАНОВ 2009 Мачирски 1:12.53 34.88 950.92
35 70 Васил ИВАНОВ 2009 Чамкория 1:14.95 37.30 1015.84
36 68 Андрей ЗВЪНЧАРОВ 2010 Разлог 1:18.20 40.55 1103.03
DSQ1
36 Костадин ДЖУПАНОВ 2010 Юлен
37 Иван ОБЕЦАНОВ 2009 Юлен
51 Йоан КОЙЧЕВ 2010 Родопа
DNF1
55 Мартин ЧОЛЕВ 2009 Банско
57 Милен ХРИСТОВ 2010 Добринище 2015

генерални спонсори

партньори