С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

Алберт Попов с първи лагер на сняг

Водещият български алпиец Алберт Попов започна втората седмица от първия си подготвителен лагер на сняг за новия състезателен сезон. Националът ни и неговият екип са в Саас Фее (Швейцария), където тренират здраво при отлични условия. Попов редува тренировките на сняг с тези за физическа кондиция. Асът ни ще е в Саас Фее до 20 септември. В момента в швейцарския курорт тренират още Дейв Райдинг (Вбр), както и водещите слаломисти на САЩ и Хърватия. Новият сезон за Попов ще започне на 17 ноември в Леви (Финландия), където ще се проведе първия слалом за Световната купа при мъжете.

 
Пл. Вълков, пресаташе БФСКИ

Медиите избраха Тервел Замфиров и Анатолий Замфиров за спортист и треньор за януари и февруари

Тервел бе награден днес за най-добър спортист за януари и февруари в анкетата на „Пресклуб България“, а баща му Анатолий получи наградата за треньор №1.

България организира успешно и лагер на ФИС по алпийски сноуборд

Българската федерация по ски проведе за втора година лагер на ФИС по алпийски сноуборд.

Радослав Янков и Биляна Замфирова спечелиха титлите в паралелния гигантски слалом от откритото държавно първенство по сноуборд в Банско

Радослав Янков и Биляна Замфирова спечелиха титлите в паралелния гигантски слалом от откритото държавно първенство по сноуборд в Банско.

генерални спонсори
партньори