С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

Цинзов и Григорова с нови титли от държавното първенство по ски бягане

Веселин Цинзов (Александър Логистик) спечели държавната титла в дисциплината преследване с прекъсване, свободен стил. Шампионатът се проведе на Боровец на писта "Бистрица" и бе организиран от БФСки и Бороспорт. При дамите, шампионка стана Антония Григорова (Александър Логистик). Участие взеха 27 мъже и юноши, младша и старша възраст. При дамите стартираха същият брой състезателки. Наградите връчиха Георги Бобев, вицепрезидент на БФСки и Георги Кочов, изпълнителен директор на "Бороспорт". Ден по-рано на Боровец се проведе и пролога, класически стил. Титлите спечелиха Веселин Цинзов и Антония Григорова. Пълните резултати може да намерите на www.bfski.com

Пл. Вълков, пресаташе БФСки

БФСки награди най-успешните състезатели и треньори с премии за 120 000 лева

Президентът на Българската федерация по ски (БФСки) Цеко Минев определи 2024/2025 като „сезон-мечта“ по време на церемонията по закриването на спортно-състезателната година, на която бяха наградени най-заслужилите в четирите направления – алпийски ски, сноуборд, ски-бягане и ски-скок – и техните треньори с парични премии на обща стойност над 120 хиляди лева.

Тервел, Малена и Анатолий Замфирови с уникално признание от журналистите

Уникално признание от спортните журналисти в България получиха за успехите си новите ни звезди в сноуборда Тервел и Малена Замфирови и тяхният баща и треньор Анатолий.

Държавно първенство по ски скок в Жири, Словения

На 12 април в Жири (Словения) се проведе Държавното първенство по ски скок.

генерални спонсори
партньори