С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се
Най-добрият български ски скачач, Владимир Зографски се ожени за дългогодишната си приятелка Агнешка Сковрон. Щастливото събитие се състоя в Честохова, което е близо до Краков. Влади и съпругата му отиват на медена седмица, а от началото на юни Влади подновява тренировки за новия сезон.
Българската федерация по ски желае на младото семейство здраве, късмет и семейно щастие!
Владимир Зографски преодоля със 17-и резултат квалификациите за първия старт от Световното първенство по ски полети в Оберстдорф.
Малена Замфирова и Кристиан Георгиев спечелиха стартовете в паралелния гигантски слалом и затвърдиха българската доминация в този спорт.
Силното представяне на българския тим по сноуборд в Банско продължава и в стартовете от Европейската купа. Днес в паралелния гигантски слалом победата при жените бе за най-голямата ни звезда при дамите – Малена Замфирова.