С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се
Радослав Янков (Амер Спортс) спечели първото място и в паралелния слалом за купа „Юлен“. Стартът от календара на ФИС в Банско днес бе в дисциплината паралелен слалом. Състезанията през уикенда на писта "Банско" бяха организирани от „Юлен“ АД и Българската федерация по ски. Участие взеха 38 сноубордисти от 4 държави. На финала при мъжете, Янков се наложи над Тервел Замфиров (Юлен). При жените победата отново бе за Теодора Пенчева (Амер Спортс). Тя се наложи на финала над Живка Узунова (Амер Спортс).
Ски учителите на „Юлен“ започнаха в ски зона Банско обучението на децата от региона, включени в 17-ото издание на проекта „Научи се да караш ски“.
Най-добрата българска състезателка в алпийския сноуборд Малена Замфирова претърпя тежък инцидент по време на подготовката си за Световната купа в Шпиндлеров Млин, Чехия.
Страхотен успех постигна Малена Замфирова във втория старт за Световната купа по алпийски сноуборд в Криница.