С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

Завърши финалният лагер от „Научи се да караш ски“

Днес, в ски зона Банско завърши 4-дневният лагер за финалистите от 13-то издание на проекта „Научи се да караш ски“. Младите таланти от всички зони участващи в проекта се обучаваха под ръководството на професионалните ски учители от „Юлен“. За финал на лагера имаше и емоционална ски-щафета с всички участници. Накрая, финалистите получиха подаръци от Българската федерация по ски, домакините от „Юлен“, както и грамоти. Тази година през проекта „Научи се да караш ски“ на БФСки и ММС с подкрепата на водещия български телеком А1 и РУО бяха обучени безплатно 2 030 деца. С тях общата бройка на учениците от 1 до 4 клас преминали през проекта за 13 години мина 35 000.

Пл. Вълков, пресаташе БФСКИ

Алберт Попов тренира на глетчера Саас Фее в Швейцария

Алберт Попов и неговият екип, воден от Ивайло Борисов, продължават подготовката си на сняг

Малена Замфирова е финалист в наградите на Европейските олимпийски комитети

Водещата ни сноубордистка Малена Замфирова бе избрана сред петимата най-добри млади спортисти в 10-те награди на Европейските олимпийски комитети „Пьотър Нуровски“.

Радо Янков спечели и виртуалната Световна купа

Феновете на алпийския сноуборд избраха Радослав Янков за победител в големия финал на виртуалната Световна купа на FIS в Instagram.

генерални спонсори
партньори