С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ СКИ

Министерство на младежта и спорта

Купа Добринище - Гигантски слалом, момичета до 10г (U10)

19.02.2020, Банско
Място Номер Състезател Година Клуб Време Разлика Точки
1 5 Елена ГРЕБЕНЧАРСКА 2010 Витоша ски 38.70 44.61
2 3 Катерина КОСТОВА 2010 Пампорово 39.07 0.37 54.27
3 9 Азалия АЛЕКСАНДРОВА 2010 Пампорово 39.57 0.87 67.32
4 11 Радина ПЕЕВА 2011 Витоша ски 39.96 1.26 77.49
5 22 Жанна ТОНЧЕВА 2010 Витоша ски 40.00 1.30 78.54
5 2 Рая ЗАРЕВА 2010 Витоша ски 40.00 1.30 78.54
7 8 Гергана МИРЧЕВА 2010 Чамкория 40.55 1.85 92.89
8 7 Виолета КМЕТСКА 2010 Мотен 41.81 3.11 125.78
9 6 Ивона ДИМИТРОВА 2011 Пампорово 41.84 3.14 126.56
10 14 Илияна ХАРИТЕВА 2011 Родопа 42.64 3.94 147.44
11 12 Михаела КУЗМАНОВА 2011 Юлен 43.62 4.92 173.01
12 1 Калина МАРИНКЕВА 2011 Мотен 44.93 6.23 207.20
13 16 Кристина ПОПОВА 2011 Юлен 45.23 6.53 215.03
14 24 Антония ФИЛИПОВА 2010 Пампорово 45.69 6.99 227.04
15 21 Рада САРАФОВА 2011 Юлен 46.03 7.33 235.91
16 10 Деница БЕЯЗОВА 2011 Мотен 46.20 7.50 240.35
17 4 Йоанна ДОКУЗОВА 2011 Рилец Самоков 46.84 8.14 257.05
18 17 Милена ВЕНДОВА 2011 Пампорово 48.18 9.48 292.02
19 27 Поля ДРАНГАЖОВА 2011 Витоша ски 48.92 10.22 311.33
20 15 Ива ШОПОВА 2010 Добринище 2015 49.23 10.53 319.42
21 26 Теодора МИХАЙЛОВА 2010 Разлог 49.28 10.58 320.73
22 30 Кристина МАВРОДИЕВА 2010 Добринище 2015 49.70 11.00 331.69
23 25 Валентина КОДЖАБАШЕВА 2011 Мотен 50.09 11.39 341.87
24 28 Никол ГЕОРГИЕВА 2010 Родопа 50.29 11.59 347.09
25 29 Дарина СОЛАКОВА 2011 Добринище 2015 51.05 12.35 366.92
26 31 Мая БАНЕНСКА 2011 Юлен 53.18 14.48 422.51
27 20 Ивана ФРЕНКЕВА 2011 Родопа 53.23 14.53 423.82
DSQ1
18 Даяна ВАСИЛЕВА 2010 Добринище 2015
23 Валерия ХАДЖИГЕОРГИЕВА 2011 Добринище 2015
DNS1
13 Ния ДИМОВА 2011 Юлен
19 Мария ЕРГИНА 2010 Добринище 2015

генерални спонсори

партньори