С използването на сайта Вие приемате, че използваме "бисквитки" за подобряване и персонализиране на съдържанието, както и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. Съгласявам се

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ СКИ

Министерство на младежта и спорта

Купа Мемориал на шампионите - Гигантски слалом, момчета до 8г (U8)

12.03.2019, Боровец
Място Номер Състезател Година Клуб Време Разлика Точки
1 185 Йордан СТОЙЧЕВ 2011 Юлен 32.45 10.94
2 189 Павел МАРКОВ 2011 Чамкория 33.53 1.08 44.55
3 184 Стилиян АРСЕНОВ 2011 Витоша ски 33.62 1.17 47.36
4 186 Кристиян МИТОВ 2011 Витоша ски 35.05 2.60 91.86
5 197 Красимир ВАСИЛЕВ 2012 Боровец 35.78 3.33 114.59
6 193 Мирослав КЕРАНДЖИЕВ 2012 Юлен 35.88 3.43 117.70
7 190 Петър КРЪШНЯК 2013 Мотен 36.65 4.20 141.66
8 194 Димитър ЦУКОВ 2011 Банско 37.23 4.78 159.72
9 191 Пламен МАРКОВ 2011 Чамкория 37.25 4.80 160.34
10 205 Калоян ТОЦЕВ 2012 Мотен 37.64 5.19 172.48
11 215 Лъчезар ДАСКАЛОВ 2011 Рожен Чепеларе 2016 38.47 6.02 198.31
12 200 Ивайло БЕЛЧИНСКИ 2011 Боровец 39.38 6.93 226.63
13 201 Константин МАЛЧЕВ 2011 Чамкория 39.46 7.01 229.12
14 207 Антон ЧОЛЕВ 2012 Банско 40.14 7.69 250.29
15 195 Лео ЦОНИК 2012 Чамкория 40.22 7.77 252.78
16 196 Стефан ПЕЕВСКИ 2011 Родопа 40.25 7.80 253.71
17 212 Емилян ВЪЛЧЕВ 2011 Мотен 40.81 8.36 271.14
18 192 Калин БИСТРИН 2011 Банско 41.88 9.43 304.45
19 227 Мартин СПАСОВ 2012 Чамкория 42.36 9.91 319.39
20 211 Рони МУСА 2012 Мария 42.39 9.94 320.32
21 231 Иван ПАЛЕВ 2011 Разлог 43.20 10.75 345.53
22 187 Иван РАНГЕЛОВ 2011 Чамкория 43.86 11.41 366.07
23 226 Едуард ГУРИ 2011 Чамкория 44.29 11.84 379.46
24 206 Димитър НЕДКОВ 2012 Мария 45.01 12.56 401.87
25 209 Христо ИВАНОВ 2011 Родопа 45.65 13.20 421.79
26 230 Теодор ТОДОРОВ 2012 Чамкория 45.70 13.25 423.34
27 214 Димитър ЗЛАТЕВ 2011 Банско 46.17 13.72 437.97
28 218 Боян КАШЪМОВ 2012 Боровец 46.19 13.74 438.59
29 217 Радомир РЕНДАКОВ 2011 Канари 46.28 13.83 441.40
30 203 Иван НИКОЛОВ 2011 Боровец 47.18 14.73 469.41
31 220 Андрей БОЖКОВ 2013 Рилец Самоков 47.27 14.82 472.21
32 213 Александър ВЕЛЯНОВ 2012 Банско 47.67 15.22 484.66
33 229 Мартин НИКОЛЧОВ 2012 Чамкория 48.40 15.95 507.38
34 219 Ангел ВРАЧКОВ 2011 Банско 49.93 17.48 555.00
35 224 Павел ТЕРЗИЙСКИ 2011 Чамкория 50.09 17.64 559.98
36 222 Александър ЧОРБАДЖИЕВ 2012 Банско 52.08 19.63 621.92
37 221 Ивайло ТОМОВ 2011 Канари 53.17 20.72 655.85
38 228 Петър МАШОВ 2012 Чамкория 54.03 21.58 682.61
39 223 Теодор ВРАЧКОВ 2013 Банско 55.68 23.23 733.97
40 216 Николай ПЕНЕВ 2011 Драгалевци 05 58.86 26.41 832.95
41 232 Атанас КАРАМФИЛОВ 2011 Разлог 1:06.47 34.02 1069.81
42 233 Максим СМОЛЯНОВ 2012 Сюприим тийм 1:10.44 37.99 1193.37
DSQ1
210 Йордан ЦУКОВ 2011 Банско
DNS1
204 Мартин БАКРАЧЕВ 2012 Рилец Самоков
225 Явор МАРКОВ 2013 Мотен
DNF1
188 Станислав ВУКОВ 2011 Чамкория
198 Петър ЦУКОВ 2011 Банско
199 Кристиян ГЕОРГИЕВ 2011 Чамкория
202 Себастиан КОТОВ 2011 Марина спорт
208 Владимир КЕХАЙОВ 2011 Банско

генерални спонсори

партньори